Oferte de muncă fierbinți

Publicat 09 Aprilie 2020

Reprezentant medical @ Spitalul International Medpark

Compania:
Spitalul International Medpark  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități

  • Promovarea imaginii și a noilor servicii ale spitalului International Medpark la medici specialiști și lideri de opinie în domeniul sănătății;
  • Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite şi activităţi;
  • Realizarea numărului de vizite și a targetului de vânzări stabilit
  • Raportarea zilnică a activității către managerul de departament;

Cerințe

  • Absolvent al USMF N. Testemițanu;
  • Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală;
  • Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare;
  • Orientare către client;
  • Bune abilități de prezentare și promovare a serviciilor spitalului;
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate;
  • Cunoștințe operare PC;
  • Cunoașterea limbii română și rusă la perfecție, engleza (prezintă un avantaj);
  • Permis de conducere.

Beneficii oferite

  • Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale conform Legislației RM;
  • Automobil de serviciu;
  • Lucru în unicul spital privat, multidisciplinar cu capital străin din țară, care activează pe baza unor standarde internaționale, alături de o echipa tânăra de profesioniști;
  • Programe de pregătire profesionale;
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare