Publicat 21 Iulie 2020

Specialist Marketing @ La Femme Coquette

1000 lei

Compania:
La Femme Coquette
Persoană de contact:
Număr de contact:
+37369753516
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Misiune post: Supravegherea și implementarea tuturor inițiativelor de marketing digital ale companiei.

Principalele responsabilităţi:

  • Atingerea obiectivelor de vânzări online;
  • Îmbunătățirea și sporirea prezenței digitale a brandului;
  • Dezvoltarea site-ului brandului;
  • Utilizeazarea analizelor web pentru a stabili punctele de referință și raportare pentru succesul campaniilor de marketing;
  • Dezvoltarea noilor campanii pentru PPC în Google Adwords, Yahoo;
  • Dezvoltarea noilor metode de îmbunătățire a rezultatelor SEO si SEM;

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate - studiile în marketing constituie avantaj;
  • Experiența de lucru în poziție similară - la fel este un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe și experiență în domeniul creării publicității, elaborării și lansării campaniilor de promovare;
  • Cunoștințe în domeniu SMM și SEO;
  • Elaborarea materialelor promoționale și informative pe suport fizic sau electronic;
  • Analiza traficului pe website și elaborarea rapoartelor analitice;
  • Cunoștințe design grafic și experiență de lucru cu aplicații de redactare grafică constituie un avantaj;
  • Abilități excelente în comunicarea verbală și scrisă în română și rusă (cunoașterea unei limbi străine este binevenită);

Profilul Candidatului:

  • Dorință de relaționare și abilități de a lucra într-o echipă;
  • Exactitate și atenție la detalii;
  • Dorință continua de perfecționare;
  • Flexibilitate și toleranță în planificarea cererilor și a termenelor suprapuse;

Particularităţile postului:

  • Orar: luni - vineri, de la 8:30 la 17:30;
  • Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Sistem de motivare adaptat necesităţilor angajatului;
  • Posibilitate de creştere salarială şi funcţională.

Dacă iți dorești să devii parte a echipei LA FEMME COQUETTE, te invităm să ne contactezi:
Tel: +373 69753516

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza