Oferte de muncă fierbinți

Publicat 21 Februarie 2020

Digital Marketing Manager, Secția Marketing și Cercetări, Departamentul Marketing și Gestiunea Produselor @ Mobiasbanca – OTP Group S.A.

Compania:
Mobiasbanca – OTP Group S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Mobiasbanca – OTP Group S.A.

anunță concurs pentru postul de

Digital Marketing Manager,

Secția Marketing și Cercetări,

Departamentul Marketing și Gestiunea Produselor

Misiune post: Asigură implementarea unei strategii eficiente de marketing digital pentru atingerea obiectivelor de afaceri.

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30-17:30).

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea strategiilor eficiente de marketing digital;
  • Planificarea, crearea și implementarea campaniilor digitale multiplatforme;
  • Monitorizarea constantă a indicatorilor de performanță și evaluarea rezultatelor acţiunilor de promovare desfășurate;
  • Identificarea noilor tendințe in domeniu, studierea pieței (analiza si segmentarea grupurilor țintă) și monitorizarea competiției prin prisma Marketingului Digital;
  • Colaborarea cu agențiile de creație și alți furnizori de servicii la crearea conținutului digital;
  • Administrarea site-ului web corporativ al băncii: gestiunea structurii, conținutului comercial, monitorizarea performanței.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare cu profil de Marketing, IT sau Economie;
  • Experiență în Marketing Digital/Social Media Marketing (cunoașterea avansată a tehnologiilor și instrumentelor specifice: SEO/SEM, Google Analytics, Social Media, publicitate online etc.).
  • Cursurile absolvite în domeniul Marketing Digital/Social Media Marketing vor reprezenta un avantaj;
  • Experiență în administrarea paginilor web, creare de conținut, publicitate contextuală, analiza performanțelor și cea comportamentală;
  • Creativitate și abilități de prezentare;
  • Abilități analitice și de previziune;
  • Competențe excelente de relaționare și comunicare.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Informații suplimentare la tel.: 022 812 337

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare