Publicat 17 Februarie 2020

Unity Developer @ Midnight Works

Compania:
Midnight.Works
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de baza:

  • Crearea prototipurilor de joc 2D / 3D de la zero;
  • Programarea logicii jocului, a UI și a restului;
  • Optimizarea performanțelor pentru dispozitivele mobile;
  • Integrarea SDK-urilor terțe (Facebook, GA, AdMob etc)
  • Construirea proiectelor pentru iOS și Android.

Cerinţe:

  • Experiență în utilizarea Unity;
  • Experiență în dezvoltarea de jocuri mobile 2D și 3D pe Unity;
  • Experiență în optimizarea jocurilor mobile pe Unity;
  • Voința de a stăpâni tehnici și instrumente noi;
  • Independență și responsabilitate.

Beneficii:

  • Angajare oficială, pachet social;
  • Salariu competitiv pe piață, care este revizuit cu timpul pe baza realizărilor personale;
  • Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri);
  • Colectiv tînăr, amabil și sociabil;
  • Dulciuri, ceai și cafea din partea casei.

Sună bine, nu-i așa? Pentru a te întilni în oficiul nostru confortabil, expediază CV-ul accesând butonul.
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare