Oferte de muncă fierbinți

Publicat 21 Februarie 2020

Angajat Service Centru @ Studio Moderna

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului vacant:

  • Informarea clienților despre modul de funcționare a produselor companiei;
  • Verificarea, testarea primară și evidența produselor pentru reparație;
  • Eliberarea bonurilor fiscale și a facturilor de Primire/Predare a mărfii;
  • Contactarea clienților pentru informații privind reparațiile;
  • Preluarea apelurilor telefonice adresate Departamentului Service;
  • Documentarea tuturor sesizărilor și intervențiilor;
  • Îndeplinirea sarcinilor stabilite de conducere.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoștințe și aptitudini practice de utilizare a MS Office;
  • Cunoștințe și aptitudini practice de utilizare a 1C(6.2) - constituie un avantaj;
  • Capabil să lucreze în echipă;
  • Bune abilități de comunicare în limba româna și rusă;
  • Amabil, serios, punctual și responsabil;
  • Rezistent la stress;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoașterea principiilor de funcționare a produselor electrice.

Noi oferim:

  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesionişti, într-o companie internaţională de success;
  • Creştere profesională;
  • Lucru într-un mediu dinamic şi motivant;
  • Pachet salarial atractiv și competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 09:00 până la 18:00, cu pauză de masă de o oră.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română sau rusă accesând butonul trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare