Publicat 13 Iulie 2020

Manager vânzări servicii de design graphic @ BONSANCO

Compania:
BONSANCO SRL
Persoană de contact:
Ana Bolocan
Număr de contact:
068245454
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania Bonsanco Creative Studio este în căutarea unui manager de vânzări a serviciilor de design graphic.

Responsabilități:

  • identificarea și pregătirea ofertelor pentru clienții potențiali
  • negocierea și încheierea contractelor
  • dezvoltarea și menținerea bunelor relații de colaborare cu clienții

Îți oferim:

  • venit competitiv și pachet social complet
  • bonusuri pentru performanță
  • mediu de lucru într-o echipă tânără și creativă
  • oficiu modern în centrul Chișinăului
  • traininguri interne si externe
  • oportunităţi de creștere în carieră

Abilități necesare:

  • experiență de lucru în domeniul vânzărilor
  • abilităţi avansate de comunicare scrisă și verbală
  • abilități de negociere și soluționare a conflictelor
  • cunoaşterea PC și Social Media la nivel de utilizator avansat
  • cunoaşterea limbilor române, ruse, engleze
  • orientare către client
  • disponibilitate de lucru full time
  • orice talent suplimentar va fi foarte apreciat :)

Dacă ești o persoană dinamică și creativă, îți place lucrul în echipă și ești în căutarea unui loc de lucru permanent și de durată, te așteptăm in familia Bonsanco.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Mai multe informații despre companie, le găsești pe pagina www.BONSANCO.md. Pentru întrebări și detalii: 068245454
Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza