Publicat 10 Iulie 2020

Manager Achiziții pe piața Franceză @ TonerDen

8000 lei

Compania:
TonerDen
Persoană de contact:
Madlena
Număr de contact:
079831010
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Agent vânzări online ce cunoaște limba Franceză

Știi ce se întâmplă atunci când reușești să te integrezi într-o companie de succes?

  • TE DEZVOLȚI
  • OBȚII STABILITATE FINANCIARĂ
  • CREȘTI LA NIVEL PROFESIONAL

Noi îți propunem un Job, care îți oferă aceste oportunități!

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii FRANCEZE la nivel conversațional
  • Cunoștințe în PC

Responsabilitățile funcției:

  • efectuarea apelurilor telefonice
  • asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
  • lucrul cu baza de date

Noi îți oferim:

  • salariul stabil 500$ + bonus de la 200$
  • instruire continuă (training, informații, seminare)
  • creștere pe plan profesional
  • loc de lucru confortabil, oficiu în centru orașului
  • achitarea transportului

ORAR DE LUCRU: de luni până vineri ora: 09.00 - 18.00, pauza de masă o oră + pauze de odihnă incluse în orar.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV  sau contactează-ne 079 83 10 10!
Site-ul nostru: https://tonerden.com/

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza