Publicat 11 Iunie 2020

HR-manager/ Менеджер по персоналу @ Kokon Estet

Compania:
Kokon Estet
Persoană de contact:
Veronica
Număr de contact:
068640379
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare în psihologie;
  • experiență în recrutare și selecție de personal (binevenit);
  • cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional;
  • abilități de comunicare, negociere și convingere;
Responsabilităţile de bază:
  • elaborarea și plasarea anunțurilor de angajare;
  • identificarea celor mai eficiente canale de recrutare;
  • selectarea candidaților pe baza CV-urilor;
  • căutarea activă a noilor angajați;
  • organizarea interviurilor folosind metode și tehnici moderne;
  • administrarea și actualizarea bazei de date a candidaților;
  • gestionarea și actualizarea dosarelor personale ale angajaților;
Oferta centrului:
  • oficiu în centrul orașului;
  • grafic de lucru luni-vineri, de la 9:00-18:00;
  • salariu motivant;
  • angajarea oficială;
  • reduceri la serviciile ce le prestăm;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Требования к кандидату:

  • высшее психологическое образование;
  • опыт работы в данной сфере (преимущество);
  • владение русским и румынским языками (разговорный);
  • коммуникабельность и умение убеждать;

Обязанности:

  • составление и публикация объявлений о трудоустройстве;
  • определение наиболее эффективных каналов поиска персонала;
  • отбор кандидатов на основе полученных CV;
  • активный поиск нового персонала;
  • проведение собеседований, используя современные техники и методы;
  • управление и актуализация базы данных кандидатов;
  • ведение документации;
Условия работы:
  • офис в центре города;
  • отдельный кабинет с комфортабельными условиями;
  • график работы понедельник-пятница с 9:00-18:00;
  • мотивирующая заработная плата;
  • официальное трудоустройство;
  • скидки на услуги компании;
Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме.
Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza