Publicat 11 Decembrie 2020

Сosmetolog/ Косметолог @ Kokon Estet

Compania:
Kokon Estet
Persoană de contact:
Veronica
Număr de contact:
068640379
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii universitare medicale;
  • deținerea certificatului de cosmetolog;
  • experiență în domeniu minimum 1 an;
  • cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional;

Responsabilităţile de bază:

  • oferirea consultațiilor, stabilirea diagnosticului și tratarea problemelor pielii;
  • efectuarea procedurilor cosmetice comune sau specializate, utilizând aparate de ultimă generație;
  • asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientului prin comunicare eficient și proceduri făcute calitativ;

Oferta centrului:

  • oficiu în centrul orașului;
  • grafic de lucru pe schimburi 2/2 de la 9:00-20:00;
  • salariu motivant (fix + bonusare);
  • reduceri la serviciile ce le prestăm;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau sunaţi la numarul 068640379.

Требования к кандидату:

  • высшее медицинское образование;
  • наличие сертификата косметолога;
  • стаж работы не менее 1 года;
  • владение румынским и русским языками (разговорный);

Обязанности:

  • проведение консультации с пациентами, диагностики и лечение проблемной кожи;
  • проведение косметологических и аппаратных процедур (современное оборудование);
  • предоставление услуг выского качества;

Условия работы:

  • офис в центре города;
  • посменный график работы 2/2 с 9:00-20:00;
  • мотивирующая заработная плата (ставка + бонусы);
  • скидки на услуги компании;

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме или звоните по номеру 068640379.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza