Publicat 11 Decembrie 2020

Operator la telefon/ Оператор (Part Time/ Full time) @ Kokon Estet

Compania:
Kokon Estet
Persoană de contact:
Veronica
Număr de contact:
068640379
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • vorbirea fluentă a limbii române sau limbii ruse;
  • cunoştințe operare PC (nivel de utilizator);
  • abilități de comunicare şi negociere;
  • dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător;

Responsabilităţile de bază:

  • preluarea apelurilor telefonice cu detalierea informațiilor despre serviciile și ofertele centrului;
  • efectuarea apelurilor către clienții, care au lăsat cererea pe site;
  • informarea clienților despre toate serviciile, procedurile și ofertele centrului;
  • introducerea în baza de date a informației primite de la clienți;

Oferta centrului:

  • oficiu în centrul orașului;
  • grafic de lucru flexibil (part time sau full time);
  • salariu motivant (fix + bonusuri);
  • reduceri la serviciile ce le prestăm;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau sunaţi la numarul 068640379.

Требования к кандидату:

  • свободное владение русским или румынским языками;
  • знание ПК (уверенный пользователь);
  • коммуникабельность и умение вести переговоры;
  • желание работать и хорошо зарабатывать;

Обязанности:

  • прием входящих звонков и информирование об услугах и акциях центра;
  • обзвон клиентов, которые оставили заявку на сайте;
  • информирование клиентов об услугах, процедурах и акциях центра;
  • ввод в базу данных информацию, полученную от клиентов;

Условия работы:

  • офис в центре города;
  • гибкий график работы (part time или full time);
  • мотивирующая зарплата (ставка + бонусы);
  • скидки на услуги компании;
Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме или звоните по номеру 068640379.
Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza