Publicat 07 Decembrie 2019

Asistentă infirmieră Olanda @ Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Compania:
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Persoană de contact:
Jakub
Număr de contact:
0048512167223
Oraș:
Chișinău, Strășeni
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Pielęgniarka w holenderskim zakładzie opieki zdrowotnej (domy opieki)

Wysokie wynagrodzenie - do 2300 - 3500 euro miesięcznie

Wymagania:

  • dyplom szkoły pielęgniarskiej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy bezpłatny kurs języka holenderskiego. Jest to kurs językowy w pełnym wymiarze godzin, który odbędzie się w Holandii. Kurs językowy trwa dwa miesiące. Podczas nauki języka niderlandzkiego kandydat otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie i stypendium w wysokości 400 euro miesięcznie.

Holenderska w pełni wyściełana umowa o pracę. Pracuj w świetnych warunkach w międzynarodowym zespole.

Obowiązki:

  • udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
  • ocena i ciągłe monitorowanie stanu zdrowia pacjentów
  • współpraca z lekarzami, fizjoterapeutami i personelem placówki zdrowia
  • wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami

Więcej szczegółów uzyskasz podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim, klikając przycisk Wyślij CV.

W temacie wiadomości e-mail wpisz „Nurse Netherlands”

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare