Publicat 03 Decembrie 2019

Deflaxator carne și subproduse @ FPC ROGOB

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Compania Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Deflaxator carne și subproduse.

responsabilitățile tale:

  • să cunoști procesul de deflaxare a cărnii;
  • să răspunzi de încărcarea și buna utilizare a capacităților liniei de dezosare si tranșare;
  • să deflaxezi şi să pregătești carnea conform recepturilor stabilite;
  • să respecți tehnologiile de execuție și instrucțiunile de exploatare și întreținere a mijloacelor de mică și medie mecanizare;
  • să păstrezi inventarul și utilajul;
  • să menţii igiena şi curăţenia în zona de lucru;
  • să raportezi despre produsele neconforme;

ce așteptăm:

  • studii medii sau medii de specialitate;
  • experiență anterioară (avantaj);
  • fluență în limbile română și rusă;
  • atenție, pro-activitate;

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic;
  • orar flexibil;
  • transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la numărul de telefon 060 685 551/060 200 961 și îți oferim  detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare