Publicat 27 Noiembrie 2019

Diriginte de șantier @ Orhei – Vit

Compania:
Orhei-Vit
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 5 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

Diriginte de șantier

Responsabilităţile principale:

  • organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
  • rercrutarea și conducerea brigăzilor de construcții;
  • lucrul cu documentele normative (СНиП, proiecte de execuție, legislația din domeniu)
  • relaționare cu subantreprenorii;
  • întocmirea și coordonarea graficelor de lucru;
  • relaționare cu organele de control;
  • întocmirea și completarea documentelor executorii (acte, procese verbale, cartea tehnică etc.);
  • controlul calității și termenelor de executare al lucrărilor.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • studii în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • deținerea certificatului de atestare tehnico profesional de diriginte de șantier;
  • abilitate de a lucra cu devizele de cheltuieli;
  • operare PC (Word, Excel);
  • experiență de muncă minimum 7 ani în domeniu;
  • permis cat. B.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • locul de muncă mun. Chișinău, str.Industrială, 40 (sau la distanță în cazul angajării part time).

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare