Oferte de muncă fierbinți

Publicat 21 Septembrie 2020

Director Comercial @ Proimobil

Compania:
Proimobil  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • administrarea vânzărilor şi activităţii comerciale a agenţiei;
  • controlul îndeplinirii planului de vânzări, dezvoltarea agenţiei;
  • stabilirea relațiilor cu cei mai mari clienți;
  • stabilirea relațiilor de colaborarea cu cele mai mari companii de construcție din țară;
  • motivaţia personalului, instruirea noilor angajaţi;
  • monitorizarea şi coordonarea procesului de colaborare cu cei mai mari clienți.

Cerinţe:

  • studii superioare;
  • experienţă de succes în funcţie administrativă – minimum 2 ani;
  • experiență în vânzări;
  • orientarea spre rezultat;
  • perseverenţă şi responsabilitate;
  • flexibil şi optimist, energic şi cu un aspect prezentabil;
  • cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă.

Noi oferim posibilitate de dezvoltare, un salariu motivant şi multe alte avantaje.

Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza