Oferte de muncă fierbinți

Publicat 15 Decembrie 2019

Specialist ipotecar (de la 20 000 MDL) @ Proimobil

20000 lei

Compania:
Proimobil  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
  • Identificarea nevoilor clienților, recomandând serviciile și produsele de creditare corespunzătoare;
  • Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare;
  • Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate, de dorit în domeniul economic;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Minim 1 an experiență în domeniul financiar – bancar și, preferabil, cunoștințe solide despre produsele de creditare în general și creditele ipotecare în special;
  • Abilități de analiză și sinteză;
  • Orientare spre client și rezultat;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează un salariu corespunzător, lucru într-un birou confortabil și un colectiv prietenos.

ATENTIE: Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu POZĂ, cu mențiunea ”Specialist ipotecar ” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.
Compania nu oferă informații la telefon.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare