Oferte de muncă fierbinți

Publicat 21 Noiembrie 2019

Manager vânzări imobiliare (de la 20 000 MDL) @ Proimobil

20000 lei

Compania:
Proimobil  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Fii agent imobiliar! Dacă îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, alătură-te celui mai cunoscut brand din imobiliare, Proimobil.md.

Alăturându-te brandului, vei avea la dispoziție un întreg sistem de lucru și model de business testat, care s-a dovedit a fi de succes, iar astfel vei ajunge mai repede la beneficiile și satisfacțiile pe care orice agent imobiliar le așteaptă:

  • Un salariu decent în creștere, în funcție de efortul pe care îl depui;
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta propriul business;
  • Lucru într-un birou confortabil, în centrul capitalei;
  • Flexibilitate în a-ți gestiona timpul și task-urile;
  • Suport din parte unei echipe profesioniste;
  • Acces la o varietate de materiale și marketing;
  • Dezvoltare continuă prin participarea la training recunoscut internațional.

Responsabilități față de candidat:

  • Analizarea pieții imobiliare;
  • Organizarea întâlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți;
  • Încheierea contractelor;
  • Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.

Candidatul ideal:

  • Persoană adaptabilă, perseverentă, organizată, cu un puternic simț antreprenorial;
  • Persoană responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv;
  • Persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat;
  • Bune abilităţi de negociere;
  • Deschidere către lucrul în echipă;
  • Bune abilităţi de relaţionare cu diverse categorii de persoane;
  • Foarte bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă.

ATENȚIE: Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu indicarea sectorului în care ați dori să activați, la fel atașați POZA.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare