Publicat 23 Octombrie 2020

Vânzător-consultant în magazin de mobilă / Продавец-консультант в мебельном магазине @ Stejaur

5000 lei

Compania:
FPC Stejaur SA
Persoană de contact:
Mariana
Număr de contact:
060668500
Oraș:
Bălți
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Comunicabilitate și responsabilitate;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă ;
  • Dorința de lucru;
  • Capacitatea de convingere;
  • Cunoașterea obligatorie MS-Office;
  • Experiența similară va constitui un avantaj;
  • Studiile medii sau superioare sunt binevenite;
  • Să dai davadă de amabilitate cu clienții;
  • Să contribui la asigurarea unei imagini plăcute a magazinului;
  • Să asiguri ordinea și curățenia spațiului tău de lucru;

Sarcini:

  • Consultarea calitativă și la nivel înalt a clienților;
  • Efectuarea rapoartelor zilnice privind vânzările;
  • Să promoveze activ produsele companiei;
  • Realizarea ofertelor;
  • Efectuarea apelurilor de menținere a clientelei;
  • Responsabilitate pentru documentele de vânzare și eliberare a mărfii;
  • Să urmărească procesul de realizare și livrare a mărfii;

Beneficii:

  • Program de lucru fix;
  • Posibilități de dezvoltare în carieră;
  • Pachet social;
  • Colectiv prietenos;
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu călduț, curat și confortabil;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Tребования:

  • коммуникабельность и ответственность;
  • знание румынского и русского языка;
  • желание работать;
  • способность убеждать;
  • активно участвует в процессе продажи;
  • подобный опыт будет преимуществом;
  • высшее или среднее образование приветствуются;
  • проявлять доброту по отношению к клиентам;
  • обеспечить приятный образ магазина;
  • обеспечить порядок и чистоту вашего рабочего пространства.

Задачи:

  • kачественное консультирование клиентов;
  • составление ежедневных отчетов о продажах;
  • активно продвигать продукцию компании;
  • делать коммерческие предложения;
  • делать звонки для поддержание отношений с клиентами;
  • ответственность за документы о продаже и доставке товара;
  • следить за процессом продажи и доставки товара.

Мы предлагаем:

  • фиксированный график работы;
  • социальный пакет;
  • возможности карьерного роста;
  • дружелюбный и добрый коллектив;
  • рабочий телефон;
  • возможность работать в теплой, чистой и комфортной обстановке.

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza