Publicat 21 Octombrie 2020

Manager Evenimente / Event manager @ Mezon Business Park

Compania:
Mezon Business Park
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Despre noi: proiect internațional ambițios de dezvoltare a unui hub contemporan de oficii, divertisment și evenimente.

Despre poziție: căutăm o persoană pasionată, care va conduce organizarea evenimentelor și va fi responsabilă pentru petrecerea lor. Este nevoie de un profesionist proactiv, experimentat, capabil să asume rolul de lider.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea direcției de evenimente în cadrul hubului.
  • Atragerea și colaborarea cu partenerii - organizatori de evenimente.
  • Coordonarea pregătirii și petrecerii evenimentelor.
  • Documentarea evenimentelor: plan, buget, rapoarte etc.
  • Lucru cu voluntarii: recrutare, instructaj, conducere.
  • Gestionarea rechizitelor: evidență, pregătire, procurare.

Cerințe:

  • Experiență în poziția similară de la 2 ani.
  • Experiența petrecerii evenimentelor 200-1000 persoane.
  • Studii superioare.
  • Experiența de conducere a echipei de evenimente.
  • Experiența de lucru cu clienții, subcontractori.
  • Cunoașterea limbilor: Rusa, Româna; Engleza prezintă avantaj.

Soft-skills:

  • Intelectuale: Planificare, Perspectivă, Creativitate.
  • Personale: Adaptivitate, Independență, Rezistență la stres, Atenție la detalii, Organizare.
  • Comunicative: Comunicare în scris, Prezentare orală.
  • Interpersonale: Negocieri, Flexibilitate, Sensibilitate.
  • De lider: Organizare, Motivare, Conducere.
  • Orientarea spre rezultat: Energie, Inițiativă, Determinare.

Prezintă avantaj:

  • Experiență de voluntariat/lucru la evenimente de masă (5000+ persoane)

Ce oferim noi:

  • Spațiile proprii pentru evenimente în sectorul Râșcani.
  • Birou în preajma sălilor pentru evenimente.
  • Susținerea completă a echipei hubului în activitate.
  • Salariul + pachet social.
  • Perspectiva de lucru în proiect cunoscut și în dezvoltare.

Candidaturile pentru examinare rugăm să fie expediate accesând butonul Trimite CV. În conținutul scrisorii relatați pe scurt despre persoană și experiența Dvs. La scrisoare atașați CV cu poză.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza