Oferte de muncă fierbinți

Publicat 20 Noiembrie 2019

Contabil - Șef

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil –Șef

Despre companie:

Companie  IT

Se oferă:

  • Salariu competitiv;
  • Angajare oficială;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Program de lucru: 8:30/17:00;
  • Experiență în cadrul unei companii cunoscute la nivel internațional.

Cerințe:

  • Studii finisate în contabilitate;
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat;
  • Persoană responsabilă și atentă la detalii, (sunt acceptate persoane fără experiență).

Responsabilități:

  • Reflectarea în conturile contabile a tuturor operațiunilor economice efectuate;
  • Evidența actelor juridice care servesc drept temei pentru apariția obligațiilor;
  •  Prezentarea informațiilor operative directorului;
  •  Întocmirea și prezentarea situațiilor financiare organelor autorizate de stat și directorului, în termenele stabilite, etc.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa de Email: tv40@search4staff.com  sau să apeleze Tel.060422844

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare