Oferte de muncă fierbinți

Publicat 16 Octombrie 2019

Manager vânzări piața locală @ Sălcuța

Compania:
”Sălcuța” SRL
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Vinăria Sălcuța, una din cele mai mari crame din Moldova, o afacere de familie cu istorie de peste 25 ani, angajează Manager vânzări pentru piața locală, pentru a susține activitățile de extindere pe piață și a promova imaginea vinăriei.

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei;
  • Verificarea și monitorizarea mărfii în spațiile Retail și HORECA;
  • Susținerea activităților de promovare în spațiile Retail și HORECA;
  • Colaborarea sistematică cu clienții existenți ai companiei;
  • Efectuarea vizitelor sistematice la clienți pentru asigurarea comercializării corecte și eficiente a produsului, etc.

Cerințe de bază:

  • Studii superioare finisate;
  • Experiență de minimum 1 an în vânzări – (vânzarea băuturilor alcoolice reprezintă un avantaj);
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat (cunoașterea limbii engleze la nivel mediu);
  • Perimis de conducere categoia “B’.

Ofertă:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv plus bonusuri de performanță;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Perspectivă de creștere profesională și salarială;
  • Locație centrală și ambianță placută.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare