Oferte de muncă fierbinți

Publicat 16 Octombrie 2019

Manager vânzări în IT @ Arience Design

Compania:
Arience Design SRL
Oraș:
Chișinău, România
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 3 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cetățenie română, cu viza de reședință în afara București-Ilfov
  • Studii superioare în domeniu (managment, economie, marketing) - vor constitui un avantaj
  • Experință în domeniul vânzărilor
  • Capacitatea de a te informa și învăța permanent
  • Cunoșterea obligatorie a limbilor română și engleză, germana este binevenită

Condiții de muncă:

  • Salariu fix + bonus
  • Lucru la distanță
  • Orar de lucru: 4 ore/zi
  • Angajare oficială + pachet social
  • Posibilitatea de a participa la seminare și traininguri
  • Șansa de creștere și dezvoltare odată cu compania

Responsabilități:

  • Analiza pieții IT și strategie
  • Comunicarea cu clienții companiei și asistența lor prin telefon, mesaje și email
  • Analiza potențialilor clienți care au nevoie de logo, branding, site, etc
  • Vei administra proiecte ce apar ulterior
  • Participarea la elaborarea strategiilor și organizarea campaniilor de promovare a serviciilor companiei, prin intermediul rețelelor de socializare și site

Dacă îți place să lucrez cu oamenii, ai excelente abilități de comunicare, ești organizat și responsabil, trimite CV-ul tău accesând butonul Trimite CV sau contactați-ne la nr. de tel.: +40729985498

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare