Publicat 25 Noiembrie 2019

Manager vânzări @ Dallmayr Coffee Moldova

Compania:
Dallmayr Coffee Moldova
Persoană de contact:
Eugeniu
Număr de contact:
+373 (79) 239079
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Formarea, dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți;
  • Atingerea obiectivelor de vânzări și încasări stabilite;
  • Cunoașterea, promovarea și comercializarea produselor companiei;
  • Negocierea și gestionarea contractelor cu clienții firmei;
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și încasări;
  • Participă la elaborarea de strategii și la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi;

 Abilități și competențe:

  • Excelente abilități de comunicare;
  • Experiență relevantă în vânzări;
  • Gândire proactivă, creativitate și inițiativă;
  • Orientare către client și rezultate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;

Beneficii:

  • Salariu fix motivant + comision în funcție de livrarea cifrelor targhetate lunar;
  • Training și pregătire profesională permanentă;
  • Sistem eficient alcătuit din bonusuri pentru atingere KPI și bonusuri suplimentare pentru depășire KPI;
  • Posibilități de formare și dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Dezvoltare profesională și implicare în proiecte motivante;
  • Birou în centrul capitalei;
  • Pachet social complet;
  • Ceai, cafea și apă;
  • Zonă de recreere și socializare.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare