Publicat 06 Septembrie 2020

Traducător-secretar @ I.C.S. Premier Energy Distribution S.A.

Compania:
I.C.S. Premier Energy Distribution S.A.
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Activităţi şi responsabilităţi ale postului:

  • Realizarea activității de asistent-traducător, traduceri din română-engleză, engleză-română.
  • Realizarea activităților de tip administrativ şi secretariat.
  • Arhivarea documentaţiei din domeniul său de activitate.
  • Dactilografierea şi redactarea documentelor, scrisorilor, cererilor, rapoartelor, după caz.
  • Înregistrarea şi distribuirea scrisorilor din domeniul său de activitate.
  • Preluarea apelurilor de telefon.
  • Recepţionarea şi înregistrarea solicitărilor de vizită şi primirea vizitatorilor.

Am aprecia în candidaţi următoarele calităţi şi cunoştinţe:

  • Studii superioare în domeniu.
  • Experiența de muncă în acest domeniu va constitui un avantaj.
  • Cunoaşterea limbilor engleză, româna, nivel avansat, rusă va constitui un avantaj.
  • Cunoștințe bune în utilizarea calculatorului (Microsoft Office).
  • Spirit de echipă, verticalitate, organizare, punctualitate, responsabilitate.

Pe lângă salariu motivant, oferim cu drag şi alte beneficii:

  • Lucru într-o echipă prietenoasă.
  • Posibilităţi de creştere profesională.
  • Tichete de masă oferite ca beneficii suplimentare.
  • Locul de muncă în Chişinău.

De ce să aplicaţi:

  • Pentru că suntem cea mai mare întreprindere de distribuție a energiei din Moldova.
  • Pentru că considerăm angajaţii drept valoarea cea mai importantă a întreprinderii.
  • Unde să aplicaţi:

    • Adresa noastră: mun. Chişinău, str. A. Doga 4, Direcţia Personal, Organizare și Cultură.
    • Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa - resurse_umane@premierenergy.md
    • Telefoane de contact: 022-431-589; 022-431-535, 022-431-043

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza