Oferte de muncă fierbinți

Publicat 14 Septembrie 2019

Marketolog @ TANDEM

Compania:
TANDEM  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Avantajele pe care le oferim:

  • Salariu atractiv, ce crește în funcție de rezultate;
  • Angajare oficială, întreg pachet social;
  • Frecventare cursuri de calificare, din contul companiei;
  • Buget corespunzător pentru proiecte interesante;

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea strategiei de marketing, de lungă și scurtă durată;
  • Planificarea volumului de vânzări și organizarea acțiunilor ce va asigura executarea planului de vânzări;
  • Realizarea cercetărilor de marketing;
  • Organizare și coordonarea diferitor proiecte de marketing și analiza eficienței lor;
  • Prezentarea raportelor de activitate pentru fiecare proiect în parte;
  • Căutarea și elaborarea a noi instrumente și mecanisme pentru promovarea produselor;
  • Conceperea materialelor promoționale și asigurarea companiei cu produse publicitare;
  • Moderarea și întreținerea rețelelor de socializare: crearea content planului, stabilirea și gestionarea relațiilor premanente cu abonații și creșterea numărului lor, conform planului stabilit;
  • Coordonare remarketing;
  • Coordonarea activităților de CRM;
  • Organizarea și desfășurarea activităților de suport pentru echipa de vânzări (elaborare scripturi de vânzări, prezentări de produs, etc);
  • Fundamentarea și gestionarea bugetului de marketing;
  • Delegarea eficientă a sarcinilor;

Cerințe față de candidat:

  • Studii în domeniul Marketingului / Vânzărilor;
  • Cunoștințe în domeniul marketingului: analiza pieții, promovare imagine și produs, branding;
  • Cunoștințe în domeniul marketingului online;
  • Experiență 2 ani;
  • Cursuri/cunoștințe suplimentare în domeniu vor constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor Română și Rusă nivel avansat, limba engleză constituie un avantaj;
  • Abilități de lucru în WORD, EXCEL, INTERNET;
  • Abilitatea de lucru în Adobe Photoshop, Corel Draw constituie un avantaj remarcabil;
  • Experiență de lucru cu un volum mare de informații și mai multe proiecte simultan;
  • Persoană orientată spre rezolvarea problemelor și luarea deciziei în timp scurt;
  • Responsabilitate, Punctualitate, Devotament;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare