Oferte de muncă fierbinți

Publicat 16 Octombrie 2019

Manager Assistant @ Studio Moderna

6000 lei

Compania:
Studio Moderna  VIP
Persoană de contact:
Lisnic Ela
Număr de contact:
079204401
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

 Cerinte faţă de candidaţi:

  • Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă
  • Persoană dinamică, energică, responsabilă, capabilă să lucreze în echipă
  • Abilităţi înalte de analiză
  • Grad înalt de responsabilitate și confidenţialitate

Responsabilităţi:

  • Îndeplinirea sarcinilor de birou în cadrul departamentului de curierat al companiei

Noi oferim:

  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesioniști, într-o companie internațională de succes
  • Lucru într-un mediu dinamic și motivant
  • Salariu fix 6000 lei + bonus (la atingerea indicatorilor) 3000 lei și mai mult
  • Pachet social deplin, angajare oficială
  • Program de lucru flexibil
  • Adresa : mun. Chișinău, str. Mesager, 1. (regiunea fabricii Viorica Cosmetic)

Pentru noi nu contează experiența ta, contezi doar TU!

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare