Publicat 15 Octombrie 2019

Sales Manager la „Oneest”

Compania:
Oneest
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time

Descrierea poziției vacante

Căutăm un Sales Manager cu pasiune pentru digital marketing și să îi placă interacționarea cu oamenii, mereu dornic de a învăța și implementa idei trăsnite pentru creșterea companiei Oneest.

Cerințe:

  • Nivel avansat de cunoașterea limbilor română și engleză;

  • Experiența în IT / Marketing, constituie un avantaj;

  • Abilitatea de a înțelege psihologia consumatorilor și a oferiri soluții în dependență de necesitățile acestora;

  • Abilități de a explica lucrurile complicate într-un limbaj simplu și captivant, pe înțelesul clienților;

  • Dorință de a învăța și a cunoaște lucruri noi;

  • Abilități de lucru în echipă într-un colectiv de oameni veseli și onești.

Responsabilități

  • Contactarea clienților potențiali prin telefon și e-mail pentru identificarea necesităților acestora, pentru oferirea soluțiilor optime, care compania Oneest le poate oferi;

  • Stabilirea relațiilor de încredere pe termen lung cu clienții;

  • Căutare și atragerea de noi clienți;

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți;

  • Pregătirea și expedierea ofertelor comerciale pentru clienți.

Ce vă oferim?

  • Oportunitatea de dezvoltare carierei într-un companie tânără și ambițioasă;

  • Un loc de muncă sigur și plăcut;

  • Bonusuri în funcție de performanță;

  • Grafic de lucru flexibil;

  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa: hr@oneest.com. Menționați în subiectul mesajului „Sales Manager”

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare