Oferte de muncă fierbinți

Publicat 14 Septembrie 2019

Contabil @ Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Contabil

Oferim:

  • Salariu decent;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Al 13-lea salariu s-au bonus anual;
  • Prânz gratuit din contul companiei;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Pachet social;
  • Acces gratuit la traininguri de dezvoltare în cadrul ,,Academiei EFES”;
  • Jobul perfect pentru dezvoltarea carierei într-o companie internațională.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii superioare, contabilitate;
  • Experienţă de lucru în poziție de contabil nu mai puţin de 2 ani;
  • Capacitate de analiză şi control;
  • Cunoștinte în domeniul evidenței contabile;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Spirit analitic şi capacitate de organizare;
  • Onestitate, corectitudine;
  • Lucru în echipă;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză;
  • Operare PC (Windows, MS Office, programe de contabilitate).

Responsabilităţi:

  • Contabilitatea decontărilor cu furnizorii și clienții;
  • Contabilitate pe sectoare de evidenţă;
  • Pregătirea centralizatoarelor de date, rapoarte lunare;
  • Evidența și eliberarea facturilor.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant,accesând butonul Trimite CV.
        T-office: 022 885 219

                                                              M: 068499864

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare