Oferte de muncă fierbinți

Publicat 14 Septembrie 2019

Specialist Marketing @ HR-Consulting

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Specialist Marketing

Despre companie:

Companie autohtonă specializată în fabricarea și comercializarea  băuturilor alcoolice.

Responsabilități:

  • Coordonarea și organizarea activităților/evenimentelor de marketing;
  • Crearea unei imagini inovative a produsului;
  • Conceperea şi realizarea campaniilor de marketing;
  • Monitorizarea pieții și a tendițelor;

Cerințe:

  • Studii superioare finisate, preferabil Marketing;
  • Experiență de minim un an în domeniul Marketing;
  • Bune abilităţi organizaţionale;
  • Creativitate, energie şi entuziasm în conceperea şi implementarea campaniilor de promovare;
  • Încredere în propriile propuneri sau în evaluarea ideilor;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Dorință de perfecţionare continuă.

Oferta:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Perspectivă de creștere profesională și salarială;

Cei interesați pot transmite CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare