Oferte de muncă fierbinți

Publicat 07 Decembrie 2019

Agent Pază @ Angroglobalmarket

Compania:
Angroglobalmarket  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania AGM importator și distribuitor al produselor de larg consum anunţă angajarea personalului în calitate de:

Gardian.

Responsabilități:

  • Asigură paza și securitatea companiei și a persoanelor;
  • Înștiințarea superiorului despre neregulile depistate;
  • Executarea sarcinilor plasate de superior.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii de stat și ruse;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Seriozitate, responsabilitate, disciplină
  • Vârsta preferabilă - până la 45 ani.

Beneficii:

  • Pachet social garantat;
  • Condiţii favorabile de lucru;
  • Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos;
  • Se oferă salariu de la 5000 lei + bonusuri.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, tel. 078770461. Adresa noastra: mun. Chișinău, com.Trușeni, str. Calea Ieșilor 28/2.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare