Manager achiziții (Măgdăceşti) @ Hydrosystems

Ofertă de muncă fierbinte
Compania:
Hydrosystems
Oraș:
Criuleni
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Aria de responsabilități:

  • Managementul relaţiilor cu furnizorii: solicitare oferte, negociere condiţii de colaborare (preţuri, termene de plată, limite de credit);
  • Prin analiza vânzărilor pe grupe de produse și formarea comenzilor la furnizor, asigură stocul necesar de marfă pentru o bună funcţionare a activităţii firmei;
  • Colaborează cu departamentul comercial şi marketing în vederea formării ofertelor speciale şi promoţiilor;
  • Colaborează cu departamentul marketing pentru a obţine de la furnizori suport de marketing şi promovare (imagini produse, specificaţii tehnice şi comerciale, cataloage şi broşuri, suveniristică);
  • Colaborează cu managerul logistică referitor la relațiile cu transportatorii: condițiile, prețurile și termenele de livrare.

Cerințe:

  • Fluență în limbile română, engleză și rusă;
  • Studii superioare economice sau tehnice;
  • Experiență pe poziție similară în companie cu activitate de vânzări angro și/sau retail;
  • Abilități de lucru în aplicațiile de bază MS Office;
  • Abilități de lucru PC.

Va reprezenta avantaj:

  • Experiență în domeniul instalații de încălzire, industrie, irigații;
  • Experiență de lucru în aplicația 1C.

Oferim:

  • Salariu atractiv şi pachet social complet;
  • Condiții atractive de muncă – sediu modern, birou spațios, colectiv tânăr.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile (foto obligatoriu) accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare