Publicat 08 August 2020

Jurist - colector @ PfB Collection

Compania:
PfB Collection
Persoană de contact:
Natalia
Număr de contact:
060654544
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Dacă ești ambițios și cauți un job pe termen lung în jurisprudență, noi te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!

Responsabilitățile de muncă:

  • Consultarea, convingerea și informarea debitorilor cu referire la datorie
  • Înregistrarea informației în baza de date
  • Identificarea soluțiilor pentru debitori, în vederea achitării datoriilor
  • Propunerea soluțiilor cu privire la achitarea datoriei
  • Păstrarea loialității față de client a debitorului

Cerințe:

  • Studii superioare juridice
  • Experiența în domeniu juridic constituie un avantaj
  • Permis de conducere cat. "B" și automobil personal
  • Fluență în limba rusă, română
  • Rezistentă la stres
  • Abilităţi de lucru în echipă
  • MS Office (Word, Excel) – nivel mediu

Condiții:

  • Pachet salarial atractiv
  • Telefon de serviciu
  • Oportunități foarte bune de evoluție pentru o persoană cu aspirații înalte de dezvoltare profesională
  • Posibilitatea creionării unei cariere solide în cadrul unei echipe dinamice și competitive
  • Program de lucru: 9:00-18:00 (de luni până vineri)

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza