Publicat 13 Septembrie 2019

Manager asigurări (or. Soroca) @ Grawe Carat Asigurări

Compania:
I.M.C.A Grawe Carat Asigurari SA
Oraș:
Chișinău, Soroca
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinţe fața de candidat:

  • Studii superioare;
  • Pasiunea de a lucra și interacționa cu oamenii;
  • Abilităţi de comunicare şi putere de convingere;
  • Cunoaşterea calculatorului (MS Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, cu atitudine pozitivă și spirit de echipă;
  • Cunoştinţele de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
  • Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj
  • Permis de conducere.

Responsabilităţi principale:

  • Dezvoltarea vânzărilor în regiunea Soroca
  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
  • Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
  • Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
  • Implicarea în procesul de recrutare a consultanților în asigurări.

Oferim:

  • Program deplin de lucru;
  • Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
  • Pachet de compensare atractiv;
  • Posibilităţi de dezvoltare.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie recentă şi o scrisoare de intenţie, accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Poziții vacante similare