Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Specialist Certificări Chișinău (f/m) @ Kaufland

Compania:
Kaufland SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

- Obții certificatele și avizele pentru produsele importate
- Urmărești legislația și informezi în timp util despre modificările legislative privind produsele și condițiile de punere a acestora pe piață
- Asiguri conformitatea cu legislația în vigoare a documentelor de calitate care insoțesc produsele
- Păstrezi contactul permanent cu Autoritatea Sanitar Veterinară, cu Autoritatea pentru Sănătate Publică și a altor autoritati pentru certificări, în vederea adaptării permanente a procedurii de lucru privind conformitatea produselor potrivit legislației și schimbărilor legislative

Profilul tău

- Studii superioare finalizate
- Cunoașterea legislației specifice în vigoare
- Cunoștințe de limba engleză și de operare PC
- Orientare către cerințele pieței și ale clientului
- Disponibilitate de deplasare internațională
- Permis de conducere cat. B

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare