Publicat 06 August 2020

Sudor cu argon (gaze) @ InoxPlus

Compania:
InoxPlus
Persoană de contact:
Luminița
Număr de contact:
+373 79 809 888
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Despre noi:  https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Site-ul official:  www.inoxplus.md
Facebook:  https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Căutăm o persoană:

  • Experiența profesională reprezintă un avantaj;
  • Experiență în domeniul sudării cu argon (gaze);
  • Experiență anterioară într-o funcție asemănătoare cel puțin 1 an;
  • Responsabilitate, punctualitate și profesionalism.

Descrierea jobului:

  • Prelucrarea, sudarea, montarea materialelor din inox pentru producerea butoaielor, mese și alte produse la comandă;
  • Executarea lucrărilor de instalare;
  • Implementarea sarcinilor stabilite de către conducere;
  • Organizarea muncii.

Noi oferim:

  • Angajarea oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu motivator și competitiv + alte avantaje financiare;
  • Orar de muncă de la 8:30 până la 18:00;
  • Stabilitate și posibilitate de dezvoltare

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu mențiunea "Sudor cu argon" în linia de subiect. De asemenea ne puteți suna în zilele de luni-vineri, 8:30-18:00 la nr. de tel 079-809-888.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza