Publicat 08 Octombrie 2019

SMM Manager @ Viorica Cosmetic

Compania:
Viorica Cosmetic  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Copywriting: crearea și editarea textelor ce vând și a ofertelor comerciale;
  • Managementul reputației companiei în spațiul virtual;
  • Crearea și managementul campaniilor publicitare Facebook;
  • Participarea la dezvoltarea strategiei SMM, lansarea publicitate targetate.

Cerinţe:

  • Experiență de lucru în marketing;
  • Creativitate, capacitatea de a genera idei;
  • Abilități de copywriting (abilitatea de a transmite clar și succint idei în formă scrisă);
  • Competențe în marketingul online;
  • Abilități de fotografie, prezența stilului propriu;
  • Abilități de lucru în Adobe Photoshop.

Avantajele lucrului în echipa noastră:

  • Salariu decent + bonusuri în dependență de rezultat;
  • Lucru interesant și creativ;
  • Muncă orientată spre succesul și recunoașterea pe plan internațional, într-o echipă de profesioniști tineri și inteligenți.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare