Publicat 05 August 2020

Specialist Social Media @ Oriflame Moldova

Compania:
Oriflame Moldova
Persoană de contact:
Bojev Veronica
Număr de contact:
079429912
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Specialist Social Media

Responsabilități de bază:

  • Menținerea și dezvoltarea paginilor pe rețele de socializare Facebook, Instagram, YouTube, OK, Telegram,
  • Crearea conținutului pentru grupurile țintă de clienți și canalele de comunicare.
  • Crearea , implimentarea și gestionarea campaniilor promoționale pe diferite  canale
  • Monitorizarea, analiza și raportarea rezultatelor obținute din activitățile de SMM;