Publicat 23 August 2019

Barmen / Bartender

Compania:
BERD'S Design Hotel  VIP
Persoană de contact:
Natalia
Număr de contact:
061085544
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoașterea PC la nivel de utilizator;
  • Cunoașterea excelentă a limbii române, rusa, engleza reprezintă un avantaj.
  • Experiență în domeniu minim 2 ani.
  • Asigură prepararea băuturilor în amestec, pregătirea celor care se servesc ca atare şi servirea clienţilor.
  • Aranjarea barului pentru primirea şi servirea clienţilor.
  • Respectarea regulilor privind calitatea serviciilor.
  • Satisfacerea promptă și calitativă a clienților.

Responsabilități:

  • Amabilitate, acuratețe și seriozitate.
  • Orientare către oaspete și rezultat pozitiv.
  • Abilități de a lucru independent și în echipă, flexibilitate.
  • Memorie vizuală, spirit de observație și onestitate.
  • Sociabil, energic și responsabil.
  • Rezistență la stres.
  • Permis de conducere B.
  • Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate pentru munca prestată.

Noi oferim:

  • Salariu motivant.
  • Pachet social de angajare.
  • Grafic de lucru: Marți - Sâmbătă.
  • Traininguri de dezvoltare personală.
  • Locația locului de muncă - Beauty Salon, Centru.

Poţi completa CV-ul accesând butonul Trimite CV

sau ne poți contacta la nr. + 373 610 855 44
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VĂ MULȚUMIM!
Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare