Publicat 13 Septembrie 2019

Consultant în asigurări (punctul vamal Leușeni, or. Hâncești) @ Grawe Carat Asigurari

Compania:
I.M.C.A Grawe Carat Asigurari SA
Oraș:
Chișinău, Hîncești
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerinţe față de candidat:

  • Studii superioare sau diploma de bacalaureat (obligatoriu);
  • Pasiunea de a lucra și interacționa cu oamenii;
  • Abilităţi de comunicare puternice şi putere de convingere;
  • Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
  • Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
  • Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
  • Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;

Responsabilităţi principale:

  • Prezentarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei in punctul de vânzare;

Oferim:

  • Pachet de compensare atractiv;
  • Posibilităţi de dezvoltare;

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul în limba română, accesând butonul Trimite CV sau ne puteți contacta la nr. de tel. 060500428.

Vă rugăm să indicaţi în tema din email: “CV pentru Agent de asigurări”.

Trimite CV

Poziții vacante similare