Oferte de muncă fierbinți

Publicat 18 August 2019

Manager Logist @ Cargopalet

15000 lei

Compania:
Cargopalet
Persoană de contact:
Mihaela
Număr de contact:
079555988
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
  • Studii superioare.
  • Cunoașterea limbii române și ruse fluent.
  • Posedarea aplicațiilor MS Office (Word, Excel).
  • Abilități excelente în vânzări, abilități de comunicare, negociere și de convingere.
  • Rezistent la stresurile cauzate de situații neprevăzute, insuficiență de timp, situațiile de conflict.
Noi oferim!
  • Salariu motivant + premii.
  • Pachet social complet.
  • Lucru în oficiu confortabil.

Responsabilități:

  • Elaborarea metodologiei de a atrage noi clienți.
  • Consultarea clienților cu privire la servicii și caracteristicile tehnice.
  • Stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei.
  • Rezolvarea problemelor operative de logistică (comenzi, distribuție, transport).
  • Optimizarea procesului de transport al mărfii și asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor.
Atenție! Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu mențiunea Manager de vânzări.
Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare