Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Social Media Manager @ LeaderHR

Compania:
LeaderHR  VIP
Persoană de contact:
Olesea Ursu
Număr de contact:
068384333
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Ești la curent cu cele mai noi tehnologii digitale și tendințe în social media și posezi abilități excelente de comunicare? Dacă ai experiența în Social Media Marketing și îți dorești un loc în care să faci diferența, atunci ai găsit compania potrivită. Vei avea ocazia să lucrezi cu un brand dedicat tuturor celor care țin la eleganță și rafinament pentru propria ținută vestimentară. Vei avea posibilitatea de a gestiona prezența brandului online, asigurând un nivel ridicat de trafic web și client engagement.

Responsabilități:

  • stabilirea direcțiilor de marketing online;
  • promovarea magazinelor online în motoarele de căutare;
  • promovarea în social media, prin blogguri, postări de articole, etc.;
  • găsirea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei;
  • implementarea campaniilor de marketing online;
  • coordonarea activităților de marketing cu cele de SEO și de întreținere a contentului;
  • analize și raportări a activității de marketing.

Cerințe:

  • experiență în marketing online cel puțin un an;
  • experiență pe social media - Facebook, You Tube, Instagram;
  • aptitudini și experiență de copywriting;
  • experiență în analiză și reporting, familiarizat cu metode de analiză Google Analytics;
  • aptitudini de înțelegere a noțiunilor tehnice;
  • experiență de lucru cu CRM;
  • experiență semnificativă în SEO și cunoștințe de branding constituie un avantaj.

Despre tine:

  • organizat/ă, capabil/ă să își fixeze priorități să să le aduca la îndeplinire;
  • personalitate creativă şi cu iniţiativă;
  • capabil/ă să lucreze în echipă;
  • vocabular îngrijit, maniere, rafinament;
  • ținută elegantă și îngrijită;
  • simț estetic dezvoltat;
  • cunoștințe în domeniul fashion.

Beneficii:

  • un mediu de lucru interesant;
  • echipă prietenoasă, activă și modernă;
  • posibilitatea de a lucra și a te dezvolta în proiecte importante și provocatoare.

Pentru a aplica la acest job, folosește linkul următor: http://bit.ly/2YlLjh3

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare