Publicat 22 Iulie 2019

Contabil Casier @ FPC ROGOB

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilitatile tale:
- Înregistrarea încasărilor zilnice;
- Menținerea evidenței stricte a documentelor de încasare și plată utilizate de către șoferi;
- Preluarea încasărilor de la șoferii distribuitori și/sau clienți;
- Emiterea facturilor și bonurilor fiscale;
- Întocmirea documentelor justificative privind încasările și plățile cu numerar;
- Gestionarea numerarului existent în casierie;
- Predarea zilnică a documentelor de încasare și plată;
- Elaborarea diverselor rapoarte referitoare la operațiunile din casierie și corectitudinea acestora;

Ce așteptăm:
- Studii superioare în domeniul financiar-contabil;
- Cunoștințe de operare PC (Excel, Word);
- Atenție la detalii, responsabilitate;
- Gîndire analitică, organizare, abilități de comunicare;

Ce oferim:
- Carieră într-o companie în plină dezvoltare;
- Pachet salarial și social stimulativ;
- Mediu de lucru dinamic;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: [Trimite CV]  sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Trimite CV

Poziții vacante similare