Publicat 22 Iulie 2020

Specialist în dietologie / Специалист в диетологии @ Kokon Estet

Compania:
Kokon Estet
Persoană de contact:
Veronica
Număr de contact:
068640379
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii medii de specialitate (sau superioare), studiile medicale vor constitui un avantaj;
  • abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător.

Responsabilităţile de bază:

  • diagnosticarea primară pe echipamentul special;
  • consultarea clienţilor despre programele de slăbire;
  • consultarea clienților despre toate serviciile centrului.

Oferta centrului:

  • oficiu în centrul orașului;
  • grafic de lucru flexibil;
  • salariu motivant;
  • instruirea gratuită;
  • reduceri la serviciile ce le prestăm.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau sunaţi la numarul 068640379.
Требования к кандидату:

  • высшее или среднее специальное образование (желательно медицинское или спортивное);
  • коммуникабельность и умение убеждать;
  • желание работать и хорошо зарабатывать.

Обязанности:

  • первичная диагностика на специальном оборудовании;
  • консультирование клиентов по программе коррекции веса;
  • консультирование клиентов по услугам компании.

Условия работы:

  • офис в центре города;
  • гибкий график работы;
  • мотивирующая заработная плата;
  • бесплатное обучение;
  • скидки на услуги компании.

Кандидатов, заинтересованных в данной должности, просим выслать свое СV нажав на Отправить резюме или звоните по номеру 068640379.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza