Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Consultant în departamentul informațional @ Grafit Holding

Compania:
Grafit Holding  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Căutarea informațiilor specifice (imagini, fișiere pdf, etc.) pe internet precum și salvarea acestora în baza de date;
  • Gestionarea informațiilor existente (actualizarea și complectarea acestora);
  • Asimilarea informației noi despre mașinile de oficiu (printere, faxuri) precum și consumabilele folosite de acestea.

Cerințe:

  • Limba Engleză - (scris/vorbit);
  • Abilități de operare PC avansat:
    • Web Browser
    • Open Office - Tabele elecronice de calcul (Excel, other Spreadsheets)
    • Google Docs
  • Mereu atenție la detalii;
  • Disciplinat, Punctual, Responsabil;
  • Persoană ordonată şi dinamică.

Beneficii Oferite:

  • Salariu atractiv;
  • Condiţii excelente de lucru;
  • Posibilitatea de a crește în plan profesional.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare