Publicat 12 Iulie 2020

Merchandiser @ Lilcora

Compania:
SRL Lilcora
Persoană de contact:
Serviciu Personal
Număr de contact:
069602512
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • supervizează sectorului de retail, pe zona alocată;
  • respectă programul și traseele săptămânale;
  • implementează în teren gama de produse;
  • asigură vizibilitatea corectă la punctele de vânzare;
  • propune materiale promoționale pentru vânzarea produselor;
  • montează în locații materiale promoționale.

Cerințe:

  • bune abilități de relaționare;
  • planficare și organizare;
  • cunoștințe de operare PC (Excel, Word, Outlook Express);
  • capacitate de analiză și sinteză;
  • inventivitate, capacitate de rezolvare a problemelor;
  • persoane creative orientate către rezultate și nevoile clienților.

Condiţii:

  • salariu, pachet social, asigurare medicală, contract de muncă;
  • instruire și cursuri de calificare, training-uri, mediu de lucru stimulativ, dinamic, plăcut şi o dezvoltare a carierei într-o echipă de profesionişti.
Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza