Oferte de muncă fierbinți

Publicat 13 Octombrie 2019

Administrator Vânzări Magazin în Bălți (f/m) @ Kaufland

Compania:
Kaufland SRL  VIP
Oraș:
Chișinău, Bălți
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru.
Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Înveți într-un mod practic ce înseamnă departamentul Vânzări într-o companie din industria retail
  • Te pregătești pentru activitatea ce se va desfășura în cadrul magazinelor Kaufland
  • Te alături unei echipe dinamice, în care vei avea oportunitatea de a te dezvolta, atât pe plan profesional, cât și personal
Profilul tău
  • Studii superioare
  • Limba română și limba engleză la nivel avansat
  • Bune cunoştinţe de operare MS Office
  • Flexibilitate şi mobilitate (disponibilitate de relocare/deplasare)
  • Abilitate de a acumula noi cunoştinţe, bune abilităţi de comunicare şi proactivitate

Beneficiile tale
Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Vor fi contactați candidații care corespund profilului.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare