Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Lucrător Comercial Universal (f/m) @ Kaufland

Compania:
Kaufland SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Depozitezi, manipulezi și transporți mărfuri
  • Aprovizionezi corect și eficient rafturile
  • Realizezi controlul termenelor de valabilitate și respecți regulile de plasare a mărfii la raft
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului
  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client la vitrina asistată, grill și casele de marcat

Profilul tău

  • Studii medii
  • Disponibilitate pentru progam de lucru în ture
  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
  • Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi
  • Experiența într-un post similar constituie un avantaj

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare