Publicat 19 Decembrie 2020

Vânzător Consultant (audio/video)

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate
  • Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un avantaj
  • Interes pentru tehnologii noi
  • Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un avantaj
  • Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office)
  • Relaționare și comunicare eficiente

Condiții de muncă:

  • Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonusuri, în funcție de realizări
  • Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă
  • Să fie informat referitor la produse și servicii și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: rr70@search4staff.com.

Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: PS2R

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Сandidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza