Publicat 05 Aprilie 2019

Agent de vânzări la „Simplex-Co”

Compania:
S.C. „Simplex-Co” S.R.L.
Persoană de contact:
Soltan Victoria
Număr de contact:
(+373) 060002772; victoria.soltan@simplex.md
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Persoana comunicabilă, energică, cu aptitudini de lucru în grup;
  • Obligatoriu: cunoașterea limbii de stat și rusă;
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  • Pregătirea ofertelor comerciale;
  • Participarea la negocieri comerciale;
  • Menținerea contactelor permanente cu clienții;
  • Participarea la organizarea acțiunilor promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare.

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu motivant (10000 – 30000 lei)
  • Pachet social complet;
  • Un mediu de lucru activ;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv;
  • Automobil de serviciu.

Dacă sunteți înteresați în această poziție vacantă și vă potriviți profilului de mai sus vă rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail victoria.soltan@simplex.md.

Trimite CV
Cariera on online

Poziții vacante similare