Specialist in domeniul Logistică @ „Grafit Holding”

Ofertă de muncă fierbinte
Compania:
Grafit Holding  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- Cunoașterea limbii germane la nivel B1 (limba engleza ar constitui un avantaj);
- Cunoștințe de operare PC;
- Responsabilitate, atenție la detalii și operativitate în execuție

Responsabilități de bază:
- Procesarea și gestionarea comenzilor de transport;
- Asigurarea și optimizarea procesului de transportare a mărfurilor în regim internațional;
- Stabilirea și menținerea unei legături strânse cu prestatorii de transport, partenerii și clienții companiei;
- Urmărirea comenzilor, verificarea statuturilor, actualizarea informației în sistem;
- Negocierea celor mai avantajoase rate de transportare a mărfii;

Se oferă:
- Salariu motivant și prânzuri achitate;
- Pachet social complet;
- Pregătire profesională, suport continuu;
- Mediu de lucru bine organizat;
- Oficiu în centrul orașului.

Vă rugăm să expediați CV pe adresa de email cv-dz@grafit.md

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare