Oferte de muncă fierbinți

Publicat 22 Septembrie 2019

Manager Achiziții pe piața Europeană (oficiul Chișinău) @ „Grafit Holding”

Compania:
Grafit Holding  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal

  • Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, greacă sau altă limbă europeană;
  • Orientare spre rezultate;
  • Cunoștinte minime de operare PC.

Responsabilități cheie:

  • Contactarea telefonică a furnizorilor potențiali pentru încheierea unui contract de achiziții a produselor de interes companiei noastre;
  • Menținerea unei bune comunicări cu fiecare client în parte;
  • Negocierea și încheierea contractelor de achiziții/vânzări.

Beneficii:

  • Salariu fix 460 € NET + comision de la 200 €;
  • Instruire continuă;
  • Posibilitatea de creștere profesională și de dezvoltare a carierei;
  • Angajare oficială conform CM RM;
  • Pachet social complet.

Asteptăm CV-ul tău la adresa cv-dz@grafit.md

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Cariera on online

Poziții vacante similare